Etika/hit és erkölcstan választás 2024/25. tanévre

 

 

Tisztelt Szülők!
A leendő első osztályosok szülei a beiratkozáskor döntenek arról, hogy gyermekük etikát szeretne tanulni vagy katolikus vagy református hitoktatásban szeretne részesülni. Az egyik választása kötelező!
Az egyházak képviselői 2024. március 13-án 17 órától iskolánk 20-as tantermében állnak rendelkezésre, hogy tájékoztatást adjanak a hit- és erkölcstan tantárggyal kapcsolatosan.

Részleteket honlapunk Hit-és erkölcstan menüjében olvashatnak!

A jelenleg 1-8. osztályosok szüleinek 2024. május 20-ig lehetősége van nyilatkozni arról, hogy gyermeke a 2024/2025-ös tanévtől etika vagy református hittan vagy katolikus hittan oktatásban kíván-e részt venni.
A nyilatkozatot csak abban az esetben kell kitölteni, ha a tavalyi tanévhez képest módosítani szeretnének.
A nyilatkozat az alábbi helyen letölthető:

Szülői_nyilatkozat_2024_25_tanévre

 

 

 

Könyvjelző Közvetlen hivatkozás.

Vélemény, hozzászólás?