Etika/hit és erkölcstan választás 2023/24. tanévre

Tisztelt Szülők!
A leendő első osztályosok szülei a beiratkozáskor döntenek arról, hogy gyermekük etikát szeretne tanulni vagy katolikus vagy református hitoktatásban szeretne részesülni. Az egyik választása kötelező!
Az egyházak képviselői 2023. március 08-án 16 órától telefonon állnak rendelkezésre, hogy tájékoztatást adjanak a hit- és erkölcstan tantárggyal kapcsolatosan.
Részleteket honlapunk Hit-és erkölcstan menüjében olvashatnak!

A jelenleg 1-8. osztályosok szüleinek 2023. május 20-ig lehetősége van nyilatkozni arról, hogy gyermeke a 2023/2024-es tanévtől etika vagy református hittan vagy katolikus hittan oktatásban kíván-e részt venni.
A nyilatkozatot csak abban az esetben kell kitölteni, ha a tavalyi tanévhez képest módosítani szeretnének.
A nyilatkozat az alábbi helyen letölthető:

feltöltés alatt…

Previous Article
Next Article

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük