Iskolakezdési információk, hírek

Tisztelt Szülők!

A 2019/2020-as tanévre vonatkozó étkezési igények felmérése 2019. augusztus 26-27-én (hétfőn és  kedden) 8-12-ig és 13-17 óráig lesz az iskola aulájában.

Kérjük azon szülőket, akik gyermekei bármilyen kedvezménnyel rendelkeznek az étkezést illetően, a kedvezményről szóló igazolásokat hozzák magukkal és adják le.

• Rendszeres gyermekvédelmi kedvezmény megállapításáról szóló érvényes határozat.
  • Nevelésbe vételi határozat.
  • Tartósan beteg gyermek esetében orvosi igazolás.
  • Nagycsaládosok esetében a Magyar Államkincstár által kiállított Hatósági bizonyítvány a családi pótlék folyósításáról nyomtatvány (tel: 74/528-700).
  • Iskolalátogatási igazolás, amennyiben nagyobb testvér vidéken tanul.

Az igazolásokat, határozatokat annyi példányban kérjük, ahány gyermek kedvezményes étkezésre jogosult.  Amennyiben a szükséges igazolásokat a szülő nem tudja felmutatni, a kedvezményt nem áll módunkban érvényesíteni.

Kérünk mindenkit, hogy ezeken a napokon tegyék meg az étkezési igények benyújtását, mert ha nem íratják fel gyermeküket a menübe, úgy a konyhának nem áll módjában részükre az étkezést biztosítani.

A szeptemberi étkezési térítési díjak beszedése október közepén várható.

Tankönyvek átvétele

A tankönyvek átvételére 2019. szeptember 2-án, az első tanítási napon kerül sor, az osztályfőnökök fogják kiosztani 1-8. osztályig valamennyi tanulónak. A tankönyvek minden diák részére térítésmentesen kerülnek átadásra.

Niklné Magyar Erika

tankönyvfelelős

Tisztelt Szülők, Kedves Diákok!

A 2019/2020-as tanév első tanítási napja 2019. szeptember 2-a hétfő.

Tanévnyitó ünnepélyünket 2019. szeptember 2-án 8 órai kezdéssel tartjuk az iskola udvarán, melyre szeretettel várjuk a kedves szülőket, érdeklődőket.

A leendő első osztályos nebulókat a tanítónénik az óvónénikkel együtt kísérik az ünnepély kezdése előtt az óvodából az iskolába.

Sulákné Bernáth Gabriella